Wybory samorządowe 2014 – Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości

Baner 70x150cm

Kandydat na na Prezydenta Bielska-Białej
Przemysław Drabek – 35 lat, wykształcenie wyższe ekonomiczne, żonaty. Doświadczony samorządowiec, 8 lat Radny Rady Miejskiej, w obecnej kadencji wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Bielsku-Białej.

Okręg 1
Komorowice Śląskie Komorowice Krakowskie Hałcnów Biała Północ Biała Wschód Dolne Przedmieście Biała Krakowska
1. Przemysław DRABEK
2. Bronisław SZAFARCZYK
3. Urszula SABLIK
4. Karol MARKOWSKI
5. Robert SROKA
6. Marek GIERTLER
7. Patrycja KWATERSKA
8. Izabela LEŚKÓW
9. Agnieszka SADOWSKA
10. Henryk URBAN

Okręg 2
Stare Bielsko Piastowskie Mieszka I Polskich Skrzydeł Wojska Polskiego Kopernika Wapienica
1. Bogdan TRACZYK
2. Piotr RYSZKA
3. Marta KAZANECKA
4. Konrad ŁOŚ
5. Bogumił KANIK
6. Krzysztofa Anna STEFANIUK
7. Krzysztof KORZONDKOWSKI
8. Grażyna ŚWIATŁOCH
9. Aureliusz MOCZAŁA
10. Karolina LEWKOWICZ

Okręg 3
Górne Przedmieście Słoneczne Bielsko Południe Śródmieście Biała Śródmieście Bielsko Grunwaldzkie
1. Andrzej GACEK
2. Maurycy RODAK
3. Aleksandra MRZYK – SYLWESTRZAK
4. Grzegorz WNĘTRZAK
5. Wiesława JAKUBIEC
6. Luz CASTILLO – ŻARCZYŃSKI
7. Włodzimierz WÓJCIK
8. Jadwiga SOŁOWIJ
9. Krzysztof ROCZON
10. Rafał LEŚKÓW

Okręg 4
Lipnik Złote Łany Leszczyny Straconka Mikuszowice Krakowskie Biała Krakowska
1. Grzegorz PUDA
2. Jadwiga UTECHT – NOLBRZAK
3. Tomasz KOWALIK
4. Adam MICHALSKI
5. Grażyna NALEPA
6. Maksymilian PRYGA
7. Jan MARCINKIEWICZ
8. Barbara WALUŚ
9. Iwona ZOLICHOWSKA – BESTWINA
10. Piotr PAWICKI

Okręg 5
Beskidzkie Karpackie Aleksandrowice Kamienica Mikuszowice Śląskie Wapienica
1. Roman MATYJA
2. Andrzej NIEDZIELSKI
3. Bogna BLEIDOWICZ
4. Maria FRONCZ
5. Rajmund POLLAK
6. Beata BIAŁAS – ZONTEK
7. Grzegorz SPOREK
8. Aleksandra WOŹNIAK
9. Andrzej MALINOWSKI
10. Ryszard KOWALSKI

LISTA KANDYDATÓW W WYBORACH DO SEJMIKU WOJ. ŚLĄSKIEGO Z OKRĘGU NR 1 BIELSKO-BIAŁA
1. Andrzej KAMIŃSKI – członek PiS (powiat bielski)
2. Kazimierz MATUSZNY – członek PiS (powiat żywiecki)
3. Jan KAWULOK – członek PiS (powiat cieszyński)
4. Władysław MOTYKA – członek Prawicy RP
5. Ewa ŻAK – członek NSZZ Solidarność
6. Jan CHRZĄSZCZ – bezpartyjny (M. Bielsko-Biała)
7. Wiesław WÓJCIK – członek PiS (M. Bielsko-Biała)
8. Bożena BOBEREK – członek PiS (powiat cieszyński)
9. Marek MATLAK – członek PiS (M. Bielsko-Biała)
10. Anna SADLIK – (M. Bielsko-Biała)
11. Mirosław SITKO – członek PiS (powiat cieszyński)
12. Monika WISŁA – członek PiS (powiat żywiecki)
13. Sławomir NOWICKI – członek PiS (powiat bielski)
14. Monika SOCHA – członek PiS (powiat bielski)

Więcej informacji na www.przemyslawdrabek.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.