Szef naszego Komitetu Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Drabek oficjalnym kandydatem na prezydenta miasta Bielska-Białej

IMG_8813a
Podczas wczorajszej konferencji organizowanej przez pełnomocnika okręgowego Prawa i Sprawiedliwości posła Stanisława Szweda, oficjalnie potwierdzono kandydaturę pełniącego obecnie funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Bielsku-Białej Przemysława Drabka na urząd prezydenta miasta w jesiennych wyborach.


Głównymi argumentami posła Stanisława Szweda popierającymi kandydaturę Przemysława Drabka były przede wszystkim wysokie zdolności komunikacyjne, energia, doświadczenie samorządowe oraz otwartość na wszystkich mieszkańców Bielska-Białej. Poseł niejednokrotnie podkreślał, iż obecnie panujący prezydent od kilku lat jest niedostępny dla mieszkańców miasta. Według niego Przemysław Drabek jako osoba młoda, znająca mocne i słabe strony Bielska-Białej, a także mająca za sobą setki spotkań z mieszkańcami miasta z pewnością nawiąże dialog z każdą osobą mieszkającą w Bielsku-Białej.

Podczas konferencji obecny był także poseł na sejm RP Jacek Falfus, który swoją rekomendację argumentował pełnym zaangażowaniem Przemysława Drabka w sprawy mieszkańców, wsłuchiwanie się w ich głos a także energią jaką posiada. – Przemysław Drabek był także moim bliskim współpracownikiem przez kilkanaście lat. Znam go bardzo dobrze, wiem jak pracuje i jestem w pełni przekonany, że jest to jedyna osoba która na dzień dzisiejszy swoimi działaniami i pomysłami da impuls do zmian w naszym mieście, które są niezwykle potrzebne. – mówił Jacek Falfus.

Przemysław Drabek ma 35 lat. od 8 lat pełni funkcję radnego, a w kadencji 2010 – 2014 pracuje jako Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. Dzięki jego zaangażowaniu oraz radnym z klubu Prawa i Sprawiedliwości powstał program skierowany do rodzin wielodzietnych Rodzina +. Przemysław Drabek wnioskował także za utworzeniem budżetu obywatelskiego, w którym bielszczanie będą brać udział już drugi raz oraz wielokrotnie wskazywał na podniesienie walorów turystycznych Bielska-Białej.
Szczegółowe informacje o kandydacie na prezydenta dostępne są na oficjalnej stronie internetowej – www.przemyslawdrabek.pl.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Bielsko-Biała, Fotogaleria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.