Serwis internetowy LechKaczynski.org

Wczoraj ruszył serwis internetowy LechKaczynski.org, poświęcony Prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu – jego życiu i działalności społecznej i politycznej.

Serwis jest dostępny pod adresem www.lechkaczynski.org. W wersji testowej (BETA) serwis zawiera następujące działy: Biogram Lecha Kaczyńskiego, prezentację najważniejszych etapów i momentów życia w 87 tekstach przedstawionych na Osi czasu, poszerzonych o materiał fotograficzny. Specjalna część serwisu została poświęcona Pierwszej Damie Marii Kaczyńskiej. Do końca roku wdrożona zostanie wersja serwisu w języku angielskim.

W przyszłym roku Redakcja serwisu uruchomi dział Kalendarium, w ramach którego już teraz udostępniona została możliwość przesyłania materiałów archiwalnych. Kolejno uruchomione zostaną działy Biblioteka (repozytorium materiałów – fotografii, nagrań audio, filmów, dokumentów, tekstów i linków) i Wspomnienia (zapis indywidualnych relacji i wspomnień związanych z Lechem Kaczyńskim, w formie rejestracji multimedialnych).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z serwisem : www.lechkaczynski.org

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.